Zasada MultiLevelMarketing

Multi Level Marketing - Wielopoziomowy Marketing - Network Marketing - marketing sieciowy w zakresie sposobu, w jaki działają na całym świecie , a tysiące firm są ciągle powstają. W swojej klasycznej postaci jest multilevelmarketing - MLM - bardzo dochodowy biznes dla obu firm i ich pracowników.

Przyczyny MLM : Strona główna wydają się być znacznie niższe koszty run- up biznes , w porównaniu z podobnym starcie w sposób klasyczny . Niższe koszty są głównie na inwestycje . W MLM jest również bliższy kontakt pomiędzy dystrybutora (firmy stowarzyszone ) i klienta końcowego przez konsultantów obsługi klienta.

Ekonomiczna istota MLM i jego funkcjonowania . Aby dać wyobrażenie porównać dwa případy.Příkladklasyczna relacja pojawi się jakklasyczny biznes od produkcji podstawowej i ostatecznego zakupu. Drugi przypadek , oznaczony B pokaże relacje między produkcją i końcowych kupuje w zasadzie MLM .
Klasycznym przykładem firmy : - >
Produkcja - > Hurtownie - > Sklepy - > Użytkownik końcowy
- > R EK L M- >

Na każdym etapie procesu towarów do klienta końcowego , jestwzrost cen . Co więcej, nawet z początku wydaje kosztów reklamy. W związku z tym koszty te są przeznaczone ostateczną cenę dla klienta końcowego.

Przykład B firmy MLM : - >
Produkcja - > Dystrybutor / współpracownikiem / - > Użytkownik końcowy
W tym przypadku są one całkowicie pominięte koszty reklamy , a także koszty związane z etapów pośrednich nie są tak wysokie, jak w przykładzie A.
Zawarcie " w przypadku B MLM pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i zapewnić Ci z dystrybutorami (jednostki stowarzyszone firmy) . Tutaj zatem wziąć pieniądze.

MLM przynosi korzyści finansowe dla Ciebie jako dystrybutora MLM. Towary , które otrzymują z firm MLM będzie po cenie niższej niż klienta końcowego detaliczna . Różnica ta wynosi zwykle do 30 % . Więc jeśli usunąć produkty na własne potrzeby , zapisać i można ją uznać za " pieniądze w kieszeni . "
Jeżeli towary zostały zakupione od firm MLM , sprzedaży natychmiastowy zysk w górę o 30% .
Pozostałe przychody to przychody z meziprovize , czasami nazywany " nagrodą za kierowanie zespołem . " Firmy specjalista MLM może nie tylko kupić towary z dyskontem , ale można też stworzyć własny zespół współpracowników . Następnie zostanie wyprodukowany współpracownikówpewien procent , że zapłacisz firmę MLM . Odsetek ten nie jest na współpracownika wydatków poniżej Ciebie , ale zapłacił mu towarzystwa . Jest to oszczędności finansowe przez sieci sprzedaży detalicznej , takie jak zaoszczędzonych pieniędzy na działania promocyjne , które następnie są dystrybuowane w postaci meziprovizí wśród współpracowników .
O współpracownika w MLM nie znaczy mieć dziecko , ale jest o wzajemnej współpracy . Jeśli lubisz ta działalność będzie się rozwijać i będzie czynne współpracowników przed sobą naprawdę ciekawą dochodów . Ważne hasło to " lepiej mieć je pod 100 osób , co daje mi każdy jeden procent niż 100 procent siebie . " Można na tych " sto procent " nadal sprzedawać towary lub skupić się wyłącznie na zarządzaniu swoim drzewie.

Formalności dotyczące współpracy z firmą MLM.
Jak wyglądaUrząd Skarbowy skojarzyć firmy MLM ? Jeśli masz w danym roku podatkowym dochodów powyżej limitu określonego w ustawie o dochodu , urząd skarbowy nie ma nic do zgłoszenia , lub jeżeli nie ma handlu . Jeśli ta transgraniczna zwykle znaleźć , że ten rodzaj aktywności można - trzeba zapłacić , aby uzyskać certyfikat Handlu. Ale nie zawsze lepszy w jego działalności , stałe godziny pracy , wynagrodzenie , obowiązkowe zadania określone przez kogoś innego . Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie .

Placówki partnerskie

Przyszłe wymiany linków, ale teraz łączy tylko wersje językowe strony Eurone.
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/pl.png
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/cz.png
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/sk.png