CZESKA EKOLOGICZNA DROGERIA

EURONA BY CERNY

Czyszczenie i produkty kosmetyczne

Eurona by CERNY wyprodukował przyjazne środowisku mycia, oczyszczania i produktów kosmetycznych, które niesą szkodliwe dla naszego zdrowia i środowiska. Jest to szeroka gama praktycznych produktów codziennego użytku, nadaje się również dla osób z alergią, astmą  osób cierpiących na wyprysk, w szczególności, są popularne wśród rodzin z dziećmi, osób lub środowiska naciskiem fanów nowoczesnego stylu życia i produktów modnych.

Firma istnieje na rynku od 17 lat. Od 1995 roku, jego założyciel Lukaš Černý rozpoczął produkcję i badania z najnowszymi trendami w aptece domowej i kosmetyki. Obecnie jest Eurona nie tylko w czieskim rynku, ale także w rynku słowackim i polskim.

Eurona by CERNY posiada portfel kilku linii produktów z numerami, które przekracza obecnie 300 produktów. Obudowa Eurona kosmetyki marki przez ČERNY, kosmetyków profesjonalnych do włosów CERNY CosmetiX profesjonalnych, pielęgnacja ciała CERNY Cosmetix.

Wszystkie produkty są przyjazne dla środowiska,wolne od chloru, formaldehydu i fosforanów. Nigdy nie testowane na zwierzętach i są pakowane w recyklingu materiałów, z dbałością o ochronę środowiska. Produkty wykonane są przy użyciu tylko najczystsze i najwyższej jakości komponenty gwarantują dzięki oryginalnych receptur najbardziej ekskluzywnych nieruchomości wszystkich produktów. Wybierzcie z wielu zapachów w zaciszu własnego domu i odkryjcie filozofię trzech rzędach Eurona by CERNY.

Zaletą wszystkich produktów przez Eurona CERNY jest wysoka wydajność, a miękkość. Aby nie uszkodzićczyszczonej powierzchni. Efekt jest natychmiastowy. Nie pozostawia śladów na czyszczonych powierzchniach. Wszystkie są łatwe do zastosowania. Bezkonkurencyjna jest wiele różnych substancji zapachowych, w których produkty są wytwarzane.

Możecie zaoszedzic znacznie pieniadze od produktow, ktorezwykle kupujecie. Po prostu zestaw cie zamówienie apteky i kosmetyki bezpośrednio od producenta w konkurencyjnych cenach hurtowych. Otrzymacie nie tylko asystentów luksusowych sklepów, ale także znaczne oszczędności pieniędzy.

To gwarantuje 100 % gwarancję jakości, jeśli produkt nie jest odpowiedni, można zrobić do 30 dni wymianę lub zwrotu, a otrzymacie zapłatę pełnej kwoty z powrotem.

Oferujemy naszym klientom stale konkurencyjne ceny na zakup w sklepie internetowym bezpośrednio od producenta, jak również dodatkowe regularnych comiesięcznych promocji z innymi rabatami! Towary dostępne w domu i można zamówić w zaciszu własnego domu, w każdej chwili i on -line.
 

Placówki partnerskie

Przyszłe wymiany linków, ale teraz łączy tylko wersje językowe strony Eurone.
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/pl.png
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/cz.png
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/sk.png