O Eurona

Eurona przez Czarno to dynamicznie rozwijająca się firma działająca jako producent kosmetyków i przyborów toaletowych . Wykorzystuje system sprzedaży bezpośredniej , takich jak Avon i Oriflame , które dobrze znasz.
Eurone działają również w krajach sąsiednich , ale to jest w 100% firmą czeską , która posiada portfel dwóch marek - Eurone przez czarne i czarne CosmetiX . Eurone firma przez Cerny Products produkuje i bezpośrednio z linii produkcyjnej są pakowane tak, że mogą być za pośrednictwem sprzedaży bezpośredniej dostarczanych bezpośrednio do klienta .
Zasadą jest , że produkty są przyjazne dla środowiska chloru , formaldehydu i fosforanu . Nigdy nie były lub nie są testowane na zwierzętach .
Eurone firma stopniowo wprowadzając na rynki krajów sąsiednich , ale takżeRepublika Czeska ma duży potencjał wzrostu.
Nasze produkty jeszcze ludzie nie wiedzą, jest problem ze znalezieniem nowego klienta , w przeciwieństwie do innych firm, takich jak Avon i Oriflame , które istnieją od wielu lat . Obecnie jest Eurone nie tylko Czech , ale także rynek słowacki i polski .
Adres: Eurone , sro Havlickova 285 , 549 31 Hronov .

Historia firmy Eurone przez Cerny

Historia Eurone czeska firma , która prowadzi bezpośrednią sprzedaż na rynku krajowym i zagranicznym od kilku lat, rozpoczęła się wiele lat przed jego rzeczywistej działalności. Właściciel Lukáš Černý rozpoczął wraz z bratem zajmują się produkcją i badaniami najnowszych trendów w kosmetyce , kosmetyków i artykułów gospodarstwa domowego . Firma Formacja Eurone w 2003 roku, z odsetek wieloletnim doświadczeniem . Czarne Bracia w produkcji i badań najnowszych trendów w przybory toaletowe i kosmetyki transakcji od 1995 roku.

Filozofia jestsilny nacisk na ekologię + osiągnąć najwyższą jakość i ekskluzywność wszystkich linii produktowych . Jest to uniwersalne i specjalistyczne produkty w kosmetyki i przybory toaletowe .

Placówki partnerskie

Przyszłe wymiany linków, ale teraz łączy tylko wersje językowe strony Eurone.
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/pl.png
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/cz.png
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/sk.png