Detergenty : co wymaga jego ubrania

Każdy prania wymaga innego podejścia do jego woli . Oprócz uniwersalnych detergentów oferują szereg specjalnych detergentów dla niektórych rodzajów odzieży . Takie produkty można znaleźć pod marką Eurone przez CERN , która obejmuje pełną gamę wszechstronny specjalnych detergentów w proszku, tabletek lub żelu .

Białe i jasne ubrania
WHITE & BRIGHT proszku 2,75 kg
lub 935 g, 70 szt. tabletek

Detergentu na ubrania dla dzieci mają doskonałe umiejętności w usuwaniu plam z jedzenia szczególnie łagodnie obchodzi dla wrażliwej skóry dziecka . Takie właściwości mają Dziecko & wrażliwy, który przeznaczony jest również dla dorosłych o wrażliwej skórze .

Kolor i kolorowe ubrania
COLOR & PASTEL - możesz wybrać
Poza proszku i tabletek, także ciekłym
oznacza .

A co z zasłonami lub luksusowego
BIELIZNA ?
Musisz przeciwnie , największy biel i chronią włókna z pyłu szybko osadnika . Idealna kombinacja proszku do prania lub żelu i odżywka . Zasłony i dodaje do mycia proszek i płyn olśniewającą biel zasłony odżywka wygładza i chroni włókna . Skorzystać z tych promocji i delikatnego mycia luksusowych bielizny.

WEŁNA i DELIKATNE
Jak sama nazwa wskazuje , jest przeznaczony do wełny i tkanin delikatnych . Tutaj można umyć sweter i grzywny bielizna . Wyciąg z Aloe vera zawiera , jest bardzo przyjazny do ubrania i skórę .

Czarne i ciemne ubrania są lepsze niż środki płynne . Otoekspert BLACK & DARK COLORSTABskładnik, który chroni pranie koloru przed blaknięciem .

Wyjątkowy DOWN WASH ( napełniania piór ) , SPORT WASH ( Goretex ) Mycie rąk AGENT ( pranie ręczne w drodze ) i spodnie jeansowe ( Jeans na )

Pod marką Eurone przez Černý znaleźć szeroką gamę specjalnych , przyjaznych dla środowiska detergentów , z których zawsze wybrać najbardziej odpowiednią. Zasoby są wolne od fosforanów , chloru i formaldehydu nie testowane na zwierzętach . Zawierają one opracowane specjalnie składniki i komponenty . Wszystkie zawierają hipoalergiczny wyciąg z Aloe Vera, a także składniki , które chronią urządzenie przed narastania kamienia kotłowego i odplamiacz .

ilość proszku do prania
2,75 kg 100
70 tabletek za 70 4-5 kg prania

Żel Pralnia
1 litra 50
250 ml 10

Przed użyciem detergentów Eurone oczyścić pralkę do naszej czyszczenia ( nr.3013 ) washmachine CLEANER Czasami trzeba rozpocząć czyszczenie ponownie aż będzie czysta .

Jak wybrać środki do usuwania plam ?

Każdy z nas czasami staje sięuciążliwe w postaci niektórych plamy na odzieży, obrusy , dywany i tapicerki . Pierwszą i najbardziej istotną zasadą jest usunięcie plamy , jak tylko możliwe. Jest to więc dobry pomysł z tej możliwości z góry i oczekiwać, aby mieć pod ręką dobrego pomocnika .
Do tkanin , które można prać w pralce , można pomóc w dodatkowe środki do usuwania plam , ponieważ większość konwencjonalne detergenty mogą zajmować się tylko zwykłym brudem, nie barwionego tłustej lub treści dowolnego koloru ( owoców , kawy, krwi , trawy , czerwony wina , atramentu, farby, itd.).
Jednakże , jeśli używasz któregokolwiek z Eurone detergentu przez czarnych , mamy najbardziej obfite i wysokiej jakości detergent , który zawiera dodatkowe składniki PRO- BIO COMPLEX ® (specjalna mieszanka substancji bioaktywnych , które usuwa plamy ) . Więc nie trzeba dodawać dodatkowe narzędzia do usuwania plam .

Wybielanie agent 800 g

Uniwersalny wybielacz aktywny tlen w najczystszej postaci , o bardzo szerokim zastosowaniu w każdym domu . Moja skutkiem natychmiastowym i ataki uparty brud i plamy , w tym barwnych plam czerwonego wina , jagód , tusze , markery, akwarele i farby tempera na odzieży , dywanów lub tapicerki . Usuwa pleśń między płytkami i wilgotnych ścian . Może również być stosowane w połączeniu z detergentem , albo dezynfekowania, wybielania odpadów. Kompozycja ma postać proszku i trzeba rozpocząć skutki aktywnego tlenu zmieszać go z wodą w temperaturze 40 ° - 50 ° C. Nie powinny być brakuje w każdym domu . Skuteczne ratowanie dla małych wypadków .

Co oznacza plamę wybrać?
Bio - odplamiacz 1000 ml ( nr.1011 ) - Płynny detergent z unikalną mieszanką detergentów i enzymów , które bezpośrednio działa i atakuje uporczywe zabrudzenia i plamy , w tym plamy z jaj , krwi ( białka) , trawy , owoce, warzywa ( żywności ) ... usuwa plamy bez moczenia i szorowanie . Może być stosowany do wszystkich temperatur prania i we wszystkich rodzajach tkanin. Pościel można zanurzyć w roztworze wody i Bio - Stain Remover lub dodać zasób do prania głównego do prania . Specjalny płyn do wyprysków z efektów zaskakujących .

Pre - Wash Spray 500 ml ( nr.1020 ) - szybkie i praktyczne
asystent sprayu . Z unikalną mieszankę środków powierzchniowo czynnych i rozpuszczalników " fluffs " nawet trudnych plam , które są w ten sposób lepsze ponowne wykorzystanie . Zapomnij szorowania kołnierz i mankiety koszuli. Wystarczy spryskać środkami zamiast tkaniny , pozostawić je do pracy i niech pranie. Podczas sortowania ubrań przed praniem "na " mogą ciężko pracować na plamy. Zalecamy stosowanie wysokiej jakości środków czyszczących !

Uwaga : Wszystkie urządzenia muszą być pre-test na niewidocznej części odzieży na stabilność koloru podanego przez producenta materiału.

Placówki partnerskie

Przyszłe wymiany linków, ale teraz łączy tylko wersje językowe strony Eurone.
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/pl.png
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/cz.png
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/sk.png