Regulamin

Operator:

Jiří Jansa
Veselá 9
512 52 Veselá u Semily
ID: 76023290

Wykonam usługi konsultingowe i Handlu Czech producenta Eurone Ltd., która jest dostawcą produktów.

Zleceń fakturowania oraz dostawcą produktów Gumtree
Eurone s r.o.
Lhota za Červeným Kostelcem 261
549 41 Červený Kostelec
Hradec Králové Region
ID: 25996304
NIP: CZ25996304

Spółka jest zarejestrowana w wyciągu z rejestru prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Hradec Królowie w sekcji C, Włóż 19017

A) Rejestracja i Zamawiając

pierwszy po wprowadzeniu zamówić do informacji systemu Eurone są wysyłane do poczty e-mail o statusie zamówienia i ostateczna kwota zamówienia, produkty są przeliczane tj. systemu cen produktów zmniejsza się o 20% marży handlowej.
Składając zamówienie informujące drugą umowę z rejestracji dla niezależnych zarejestrowanym klientem Eurone sro w celu uzyskania zniżki na zakup produktów.
Trzeci zarejestrowany podmiot następnie ma obowiązku nakazać produkty Eurone
4th zarejestrowany klient ma prawo do anulowania rejestracji na piśmie w każdym czasie bez żadnych sankcji.
Piąty dane dostarczone są przedmiotem ustawy No.101/2000 Coll. w sprawie ochrony danych osobowych i żadnym razie nie może być dostarczone do innych podmiotów prawnych dla biznesu celów.
Co siódmy klient, który zgadza się z rejestracją do grupy biznesowej, pana Jerzego Jansa ma prawo do zakupu za cenę nabycia "A", tj. -20%. coraz lepiej cena zakupu "B" lub "C"w przyszłym miesiącu zależy od łącznej kwoty wszystkich osobistych Zamówienia w KC (ceny katalogowe).Wartość osobistych zleceń miesięcznie przekroczenie wartości 349,99 PLN w KC zarejestrowany klient otrzymuje lepiej cena zakupu "B" w następnym miesiącu (25%).Wartość osobistych zleceń miesięcznie przekroczenie 700,00 PLN wartości w KC zarejestrowany klient otrzymuje najlepszy cena zakupu "C" w następnym miesiącu (30%). (Przykład: Jeżeli zamówisz towar Cena w wysokości 286 PLN. Twoja ostateczna cena na fakturze będzie tylko 242 PLN w bazowej cenie nabycia "A").
8th Po rejestracji klient otrzymuje (ale nie później niż 12 godzin od wysyłania zleceń poprzez formularz zamówienia), e-mail z mandatów do strony głównej Producent Eurone z dostępem do części stron internetowych dla zarejestrowanych klientów i konsultantów tworzyć inne rozkazy. Dzięki rejestracji, klient otrzymuje osobisty Numer identyfikacyjny i hasło do zamówienia on-line, śledzenie statusu zamówienia i osobiste raporty bieżące na stronie Eurone.


B) pierwsza przesyłka

pierwszy Po rejestracji i utworzyć zamówienie, klient wysłał pierwszą dostawę zamówionych towarów tym StartPacketu darmo. StartPacketu Zawartość: 1 szt. Prąd Katalog EuronaByČerný i ČernýCosmetix, 1 szt. cena prądu, promocyjne ulotki 1szt, 4szt formularz zamówienia, 1szt formularz skargi.
Druga faktura wszystkie elementy Twój koszt (nawet bonus). w przypadku bonusy i prezenty, które otrzymują za darmo, ich łączna wartość na fakturze odliczane w RABAT!


C) koszty dostawy

pierwszy Zamówienia w wartość co najmniej 350 PLN w zł (ceny katalogowe) - koszty dostawy nie jest opłata.
Drugi wysyłki i opakowania wynosi 30 PLN dla zamówień o wartości mniejszej 350 PLN w katalogu ceny.


D) Sposób dostarczenia przesyłki

pierwszy Towary są dostarczane COD żeglugi DPD poniedziałku do piątku od 07:00 do 17:00 godziny!
Co drugie zamówienie, klient może wysyłać je na adres inny niż "Stały adres pocztowy."
Trzecia strona www.dpd.net Klient może śledzić ruch przesyłki.


E) Skarga

pierwszyKlient ma prawo do zwrotu w ciągu 30 dni od otrzymania towaru, produkt musi mieć co najmniej 80% Zawartość - 100% gwarancja jakości Eurone. Po powrocie do Eurone produktu wysłać produkt nowego lub odejmuje wartość produktu w następnej kolejności (zgodnie z wymaganiami Skarga Protocol).


F) inne prawa i obowiązki

pierwszy Gdy w ramach 3 kolejne miesiące zarejestrowany klient nie zamówić, zostanie zawieszony dystrybucję katalogów, ulotek itp. W przypadku przywrócenia zamówień klientów, On znów materiały promocyjne będą wysyłane na ten adres.
Jeśli drugi zarejestrowany klient w ciągu 12 kolejnych miesięcy zarządza się, będzie to jego numer rejestracyjny jest automatycznie anulowana przez system.
3rd Zarejestrowani klienci nie płacą żadnych opłat za prowadzenie rachunku, wysyłając materiały i wypowiedzi. Zakaz wjazdu i odnowienie opłaty za przedłużenie Rejestracja na najbliższe 12 miesięcy.
4. W miesiącach zimowych (w zależności od mrozu), mogą zostać przyjęte w celu piątek wysłane do poniedziałku.Powodem jest to, aby chronić produkty o możliwościach głodować w magazynach spedycyjnych DPD firmy.

Placówki partnerskie

Przyszłe wymiany linków, ale teraz łączy tylko wersje językowe strony Eurone.
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/pl.png
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/cz.png
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/sk.png