Eurona przez Černý

WASH CARE - Pielęgnacja odzieży

Wysoka koncentracja i skuteczność przy minimalnych negatywnych skutków środowiskowych . Zawierają specjalne składniki, takie jak : Biocel ®, STABILEX ®, elastil markowe perfumy testowane dermatologicznie - nie testowane ® na fosforanów zvířatech.Neobsahují , chloru lub formaldehydu agresywnej , wypełniacze ( składników wypełniających = sztucznie wywołujące poczucie dużej objętości ) . . Badania wykonano przy użyciu mikrokultur tkanek laboratorium . Testowanie metody tkanki mikrokultur jest bardziej obiektywne i bardziej przyjazny dla środowiska . Po zalecanej dawki , z jednej strony w pełni chroni urządzenie , zapobiegając powstawaniu kamienia i są łagodne do prania , ponieważ dbanie o siebie tkanin z włókien oddzielnie . Gdy stosuje się do całkowitego zmiękczenia wody. Nie ma uszkodzenie prania lubzaburzenia lub osłabienie pojedynczych włókien materiału. Wykonywane natychmiast i ataku ciężko na zabrudzenia i plamy . Kompozycja pozwala na całkowitą płukania - nie zostawia drażniących pozostałości na praniu.

OPIEKA DISH - Pielęgnacja dań

Produkty marki Eurone DISH czarny - Pielęgnacja - Pielęgnacja potraw zostały opracowane z najwyższą odniesieniu do wymagań konsumenta , który poszukujeskuteczne , ale delikatne oznacza zmywarkę . Wzbogacony o składniki aktywne . Kompleksowa opieka i delikatne dania i zmywarką . Moc enzymów usuwa plamy dobrze znane . Zasoby są szybko i całkowicie rozpuścić . Nie pozostawia śladów na naczyniach . Umyte naczynia są higienicznie czyste . Gwarantuje doskonały połysk bez skazy. Drugi perfumy zapewnić przyjemny zapach podczas cyklu mycia.

HOME CARE - Pielęgnacja główna

VVýrobky marki Eurone przez CERN - opieka domowa - Czystości został opracowany z najwyższą odniesieniu do wymagań konsumenta, który poszukuje wysoce skutecznych środków czystości dla domu . Łatwa obsługa dzięki koncentracji i bez zbędnych dodatków . Wszechstronne zastosowanie w domu . Szybkie i praktyczne w użyciu . Wszystkie produkty z opieki domowej są bardzo skuteczne , a jednocześnie delikatny. Skutkiem natychmiastowym. Szeroka gama środków do opieki nad gospodarstwem domowym . Nie pozostawia śladów na czyszczonych powierzchniach . Proste zastosowanie środków .

Car Care - Pielęgnacja samochodu

Zawierające tylko substancję czynną. Nie zawierają żadnych dysfunkcyjnych i niepotrzebne dodatki, które są tylko zwodnicze efekt oko obsahu.Výrobky marki Eurone Czarnego - Kosmetyki samochodowe - Car Care została opracowana z najwyższą odniesieniu do wymagań konsumenta , który szuka wysokiej wydajności samochodu detergentu . Wszystkich serii produktów do pielęgnacji samochodów są bardzo skuteczne i delikatne . Aby nie uszkodzić czyszczonej powierzchni . Wykonywane natychmiast . Nie pozostawia śladów na czyszczonych powierzchniach . Wystarczy zastosować . Zachowują naturalny wygląd czyszczonych powierzchni .

Placówki partnerskie

Przyszłe wymiany linków, ale teraz łączy tylko wersje językowe strony Eurone.
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/pl.png
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/cz.png
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/sk.png