Robert T. Kiyosaki

Książki Robert T. Kiyosaki polecam w nich ogółem jest bardzo inspirujące i prawdziwe myśli . Człowiek czyni jego książki , aby zastanowić się, jak żyć jako człowiek na co dzień do pracy po prostu zdarza , że był zmęczony , a tak to się powtarza codziennie . Te książki mogą radykalnie zmienić swój pogląd na świat i finansów . Robert T. Kiyosaki pisze bardzo pouczające i jest doskonałą bazą wypadową do początku . Oferuje on wiele inspiracji i pokazać drogę do niezależności finansowej .

Pomysły Robert T. Kiyosaki
Podczas gdypierwszy powiedział : "Miłość do pieniędzy jestprzyczyną wszelkiego zła " , inni : " . Brak pieniędzy jestprzyczyną wszelkiego zła "
Podstawowym warunkiem bogactwa nie jest praca dla pieniędzy, ale za lekcje , które następnie obowiązują w swoim własnym biznesie . Tak długo, jak osoby pracującej na wynagrodzenia , nie staje się bardzo bogaty. To ma wiele przyczyn , częściowo płacić bardzo wysokie podatki , a następnie również pracować stale , w przeciwnym razie nie pojawi siępieniędzy na koncie .
Podczas pracy jako pracownik , otrzymasz pieniądze za czas spędzony tylko pracy , ale są opcje , jeśli nawet zarobić podczas snu . Podczas pisania książki , piosenki nazpíváte lub cokolwiek innego , masz pewną ilość pieniędzy za każdym razem sprzedać jedną lub będzie grać w radiu . Nie chodzić do każdej pracy . .

Można mieć najlepsze pomysły i najlepsze produkty , ale sukces tylko się dzieje, kiedy zbudować sieć dystrybucji , która pozwala sprzedawać swoje produkty .
Tradycyjna szkoła biznesu uczy się pracowników lub osób prywatnych , innymi słowy , można dowiedzieć się do ciężkiej pracy dla książek peníze.Robertovy i gier edukacyjnych uczyć się przedsiębiorców i inwestorów, co z kolei ciężko pracują pieniądze . Mimo, że Robert nie stanie sięmultimilionerem dzięki marketingu sieciowym , promuje go , ponieważ jest obecnie nejednodužší sposób staje tylkoprzedsiębiorca .

Pracowników i samozatrudnionych zarabiać jako jednostki. Oznacza to, że ich potencjał zarabiania jest ograniczona przez ich umiejętności i czasu. Wręcz przeciwnie , ludzie sukcesu pracy w zespole . Tworzą własne sieci handlowych . Ich potencjał jest nieograniczony zarabianie pieniędzy , ponieważ pieniądze pracują dla nich i czas innych.

Chociaż prawdą jest , że marketing sieciowy nie jest dla wszystkich , ale stale rośnie i staje siępotężną siłą finansową we współczesnym świecie . Ludzie, którzy chcą robić interesy w przyszłości , którzy chcą uzyskać zabezpieczenie finansowe będzie o działalności powinny poważnie rozważyć .
Perspektywa ogromnych zysków przyciąga wielu ludzi . Jednak nie polecam ktoś zainteresował się marketingu sieciowym wyłącznie dla pieniędzy.

Głównym powodem, dla którego polecam firmę marketingu sieciowego , to program rozwoju osobistego i biznesu nie ma do zaoferowania.

Jednym z problemów, z tradycyjnych szkół biznesu jest to, że wielu nauczycieli nie mają doświadczenia w prawdziwym świecie biznesu . Osoby na stanowiskach kierowniczych w sieci marketingu , którzy uczą innych, muszą być skuteczne w realnym świecie biznesu , w przeciwnym razie nie będzie na stanowiskach kierowniczych . W tradycyjnych szkołach biznesu nie może być sukces w prawdziwym życiu , a jednak można uczyć innych . To wyjaśnia, dlaczego instruktorzy w tradycyjnych szkołach biznesu zarabiają znacznie mniej niż instruktorów w świecie marketingu sieciowego.
Praktyczne elementy ze świata biznesu , marketingu firmy , która uczy
Pierwszy optymistyczne podejście do życia

Drugi umiejętności przywódcze
3rd umiejętności komunikacyjne
4th umiejętność radzenia sobie z ludźmi
5th przezwyciężaniu osobistych wątpliwości i pewności siebie
6th Przezwyciężenie strachu przed odrzuceniem
7th zarządzanie finansami
8th umiejętności inwestycyjne
9th zdolność do przyjęcia odpowiedzialności
10th umiejętność planowania
11 możliwość ustawienia cele
12 umiejętności organizacyjne

Wybrani ludzie , z którymi spotkałem się w marketingu , nabył te umiejętności w programie nauczania przez sieć . Czy osiągnie najwyższą pozycję w systemie gospodarczym i zarobić dużo pieniędzy , biznes edukacja ma ogromny wpływ na Twoje życie . Program Jakość rozwoju osobistego i biznesu może poprawić swoje życie.

Mój główny zarzut wobec tradycyjnej edukacji jest to, że wykorzystuje szczególną strach ... strach pomyłek i błędów , co prowadzi do strachu przed porażką . Zamiast nauczycieli dał mi inspirację do uczenia się , motywują mnie bardziej strach przed porażką . Powiedzieli do mnie : " Masz dobre korzyści , nie może dostać dobrze płatną pracę . " Kiedy byłem w szkole średniej, został ukarany za każdy błąd zrobiłem . Więc zacząłem się martwić o błędy. Problemem jest to, że ludzie, którzy są dokręcone gdzieś w realnym świecie , są ludzie, którzy robią najwięcej błędów i uczy się na własnych błędach.

Mój biedny ojciec ,nauczyciel , pomyślał , że popełnianie błędów jest grzechem . Bogaty ojciec , przeciwnie powiedzieć : " Błąd dowiedzieć się " Co o tym myślisz , kto słuchałem ?
Wiele osób popełnia błędy , kłamią , bo boją się przyznać, że popełniłem błąd ... więc stracić szansę na naukę . Wszyscy uczą się poprzez popełnianie błędów , ale obwiniać innych . Grzech jestbłędem zaprzeczyć lub zrzucić winę na innych.

Modelowe przykłady pokazano również jako przepływ środków pieniężnych w ludzi " biedny ", " klasa średnia " i " bogate " . Jeszcze prostsze jest w przybliżeniu:
biedni mają wszystkie swoje pieniądze w " wydatków" ( żywność ubrania ... )
klasa średnia ma pieniądze w " koszty" skrzynki i "zobowiązania " ( dom, samochód , kredyt hipoteczny , ... )

podczas gdybogaci mają większość pieniędzy w " aktywów ", które przynosi im coraz więcej pieniędzy , co z kolei ponownie inwestować w aktywa, i tak dalej i tak dalej .

Placówki partnerskie

Przyszłe wymiany linków, ale teraz łączy tylko wersje językowe strony Eurone.
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/pl.png
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/cz.png
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/sk.png