Multi Level Marketing Vs . piramidy i samolot

Marketing wielopoziomowy ( MLM ) jest , jak mówi się o formie marketingu sieciowego . I w ten sposób można sprzedawać towary lub usługi materialne .
Celem jest znaczne skrócenie łańcucha dystrybucji . Producent lub dostawca tworzy warunki niezależne niezależnych sprzedawców bezpośrednich - dystrybutorzy . Tworzą one sieć sprzedaży , który jest bardziej wydajny i tańszy niż tradycyjne sieci magazynów dystrybucyjnych , sprzedaż hurtowa i detaliczna + reklama, ... , gdzie każdy krok jest wart swojej ceny . Porównaj obecną metodę sprzedaży kosmetyków i jakfirma sprzedaje firmę próbki.

normalna procedura :
Producent (nazwa butelka)
reklama
hurt
detaliczny
klient
MLM procedury przyspieszonej :
Przykładowa firma
dystrybutor
klient

Biznes w MLM mogą uczestniczyć w prawie wszystkich. Kto jest chętny do pracy i czekać tylko dużo pieniędzy na trochę pracy i to nie działa . Właściwie jest to biznes , dlatego potrzebuje zezwolenia na prowadzenie działalności później . Kiedy mówisz " wielopoziomowe " , wiele osób najpierw pomyśleć o synonim "piramidy " lub " samolot " . Ale to jest złe .
Trochę historii MLM
Po raz pierwszy ten system jest stosowany w USA więcej pod koniec II wojny światowej . W tym czasie były przemytu alkoholu w czasach prohibicji , co niemożliwe , aby porozmawiać o interesach prawnych . Zasada była prosta - każdy " przemytnikiem " został nagrodzony za sprowadzenie nowego aktywnego " przemytnika " .
Dzięki monopolowego szczęśliwie kwitła i sprzedał go, co najmniej tak samo jak przed wprowadzeniem zakazu . Prawnie to opłacalne system został po raz pierwszy użyty przez California Vitamins . Ona okazała się sukcesem , a czasem dwa najlepsze dystrybutorzy niezależni i założył własną firmę - Amway Corporation . Która działa na całym świecie. Niestety , jednak dzięki kilku nieuczciwych dystrybutorów z nas bardzozłą sławę .
Trochę o zasadzie piramidy / powietrze
Samoloty są finansowane głównie z opłat wjazdowych i pozwalają na gwałtowny wzrost .
Prosta kalkulacja okaże się, że liczba uczestników po kilku krokach piramidy przekracza wszelkie rozsądne granice i dla udanej kontynuacji musiałby być zaangażowany w grze jakoś wszyscy. Wynika z tego , że większość tych, którzy stoją nabywać " na szczycie " - imoże jedynie poddać dno .

Wśród najbardziej oszukańczych systemów w Czechach są Skyline International, wanilia, H , 1 -System oszczędzania ciepła czeskie społeczeństwo Avalanche . Gdzie były głównie duże wejście popatky . W MLM ," wpisowe " , dla których jest on zapłacił prelekcje, materiały lub nawet próbki produktów są zazwyczaj rzędu stu koron lub lepiej i nie ma pieniędzy naliczane wyłącznie od sprzedaży towarów .
MLM vs PIRAMIDA / Samoloty

Piramidy i samolot to dwa synonimy, niestety często mylona z MLM , piramid , które często używasz. Jeśli coś jest nielegalne przypomina on coś co uzasadnione , udowodnione i funkcjonowanie , ludzie mają więcej zaufania . Ale kiedy odkrywa prawdę , często odrzucają nawet dobre.
Piramidy ( / samolot ) jest nie do utrzymania i oszustwa w naszym modelu zdefiniowanego jako " prawa nieuczciwej zakładu " lub " nielegalne gry" . Każdy przybysz do uiszczenia opłaty abonamentowej , za które albo się nic lub produkt, który nie ma na wszystkich kwot wejściowych wartość . Te drogie produkty , większość samolotów , a następnie sprawdza,ocena należy do Ciebie , co jest bardziej moralne zaoferować rozprzestrzeniania na , a co nie . Jednocześnie , każdy członek ma szansę doprowadzić kogoś z wpisowego , czyzakup towarów przecenionych pobiera prowizję . Zwłaszcza z różnych MLM drogie bzdury ostatnio rozmnożyły , a ich liczba znacznie przekracza MLM z wysokiej jakości produktów .

Postaram się wymienić jak najwięcej punktów, przez które niezawodnie rozpoznać, że to nie jestlegalne lub wielopoziomowego MLM granice prawa lub dobrych obyczajów . :
• Ogromny wpisowego w tysiącach CZK
• niejasne i niewystarczające informacje na temat oferty produktowej firmy , jak i samego produktu - więcej informacji jest warunkiem wejścia do systemu - / - MLM przyzwoity odpowiedzieć na wszystkie pytania bez jakiejkolwiek dwuznaczności
• niejasne obietnice wielkich sprzedaży i potencjału wzrostu , zasadniczo mówiąc o samych superlatywach - / - najbardziej MLM wykorzystuje również światło " pranie mózgów " , ale nie może przekraczać pewnych granic . To nie zaszkodzi , ale w zdrowym tempie , używane do namotivování członków sieci .
• Brak produktów lub jeden , którego cena nie odpowiada rząd wielkości podatku naliczonego (np. kilka książek , akcje nieistniejących firm , ... ) -/-minimálně jeden produkt ( ale zazwyczaj wiele), których sprzedaż nie jest problemem , aby pokryć wszelkie koszty początkowe
• przyszły dochód zależy głównie od wynagrodzenia za rekrutację lub sprzedaży istniejących członków , mniej na sprzedaży produktów do klientów, którzy nie angażują się w sieciach handlowych - / - MLM jestnajwięcej pieniędzy ze sprzedaży produktów
• ciągłe zapewnienia legalności , ale nie praktyczne ubezpieczeń ( certyfikaty , numer, ... ) konsultacji - / - legalnie działa MLM nie jest to, co ukrywa się wniosek , aby pokazać, niezbędną dokumentację .
•Firma ma tradycję krótko pracuje - / - tak, oczywiście ,nowy MLM może pracować dobrze , alestarszy zwiększona pewność ( choć mniejsze potencjalnych klientów )
• Średnio 90 % członków w tym systemie ulega wynik , o 7 % zostanie spełniony ( tj. zwrócić je do inwestycji początkowej ), a tylko 3 % zysku na nim - i ich zarobki są zdumiewające - / - MLM zarabia każdy aktywny i przynajmniej w pewnym stopniu zdolne członkiem
Kosmetyki i przybory toaletowe z MLM sprzedajemy Amway , Oriflame , Avon i FM Group - " dealerzy " są również członkami wielu poziomach .
 

Placówki partnerskie

Przyszłe wymiany linków, ale teraz łączy tylko wersje językowe strony Eurone.
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/pl.png
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/cz.png
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/sk.png