Mity i fakty na temat MLM

MLM multilevelmarketing używa działalności bezpośredniej sprzedaży. Jest tocałkowicie zgodne z prawem sposób dystrybucji towarów , przynosząc korzyści i wady oczywiście , podobnie jak każdej innej metody dystrybucji . Bezpośrednie sprzedaży stale, jak wszystko inne , rozwija się i reaguje na zmiany społeczne i technologiczne . Towar do klientów , aby nie błądzić detaliczna sieć handlowa zakończone , ale zamknięte sieci kupujących i sprzedających . Sieć opiera się na marketingu wielopoziomowym .

Ważne fakty :
Żaden z członków sieci nie jestpracownikiem spółki , lub działa w imieniu przedsiębiorstwa i nie jest .
Każdy członek jest całkowicie niezależny współpracownik , który nie ma przełożonych i podwładnych , stanowiąc dla siebie i tylko "ograniczenie" , które jest uzależnione od przestrzegania zasad biznesowych .
Nikt nie jest zmuszony do obowiązkowych towarów subskrypcję , lub dla wszelkich innych działań .
Współpraca ta " łączy " coś , ale otwarcie własnej działalności gospodarczej . Istotne jest, aby rozpoznać i podjąć odpowiednie działania w tym ...

Nie czekaj zysków niezrealizowanych , nie istnieje.
Jeśli nic nie zrobisz, nie zarobić .
Najczęstsze mity
Fakty zastanowić
To jest niezgodne z prawem .
MLM istnieje od wielu lat i wykorzystuje to za konieczne i większość firm ubezpieczeniowych , jest po prostusposobem nagradzania nowych klientów do % obrotów .

Jeśli ktoś mówi, że jest to nielegalne , niezgodne z prawem, poproś go do poszczególnych sekcji . Według naszego prawa , każdy, kto wie o przestępstwie obowiązany zawiadomić , lub samprzestępstwo. Firma korzysta co działa MLM z tysiącami niezależnych współpracowników . Poszczególne osoby mogą popełnić niezgodności z prawem i zbrodni , ale to nie ma nic wspólnego z oryginalnym firmy . Jeślifirma odkrywa, że ​​ktoś krzywdzi jego nazwa wywodzi zawsze konsekwencje.

To jest nieetyczne , niemoralne
Etyka jest wypłacane . ( Być może jest topowód, dla któregowiele osób w MLM liści biznesowych - . . Uważają, że nie można po prostu dupe potrzebę uczciwy i ciężko pracować Noszenie i Twoja firma )
Jeśli chcesz odnieść sukces w MLM , Oferuję wysokiej jakości usługi lub produktu. Odnieść sukces w MLM jest na dłuższą metę . Etyka i moralność są zasadnicze filary, na którychsukces zawarte .
To samolot . Jest topiramida .

Konieczne jest wyjaśnienie pojęcia . Warunki te są często stosowane jako synonimy dla ekspresji jednego. Osób tzw zwodnicze sposobem pozyskiwania pieniędzy na podstawie wkładu nowych podmiotów , których jedynym zadaniem jest znaleźć inne osoby, które przyniosą nowe inwestycje . Piramida jest słowo , ale wyraz postaci takichkonstrukcji. Piramidalna struktura ma , ale każda firma , każda organizacja , każda wspólnota ludzi .

Odporność ludzi do samolotu jest zrozumiałe i jest całkowicie w porządku - jest to oszustwo . Jednak opór ludzi do piramidy jest niepotrzebne. Jeśli jesteś pracownikiem , jesteś częścią piramidy firmy. Praca jest dokładniestanowisko w realną szansę awansu na wyższym piętrze jest bardzo mały , a przede wszystkim bardzo ograniczone. Jedynym pewnym sposobem , aby dostać się na szczyt piramidy jest rozpocząć własny biznes i zbudować własną piramidę .

Niektóre z głównych różnic między " płaszczyzny " piramidalnej prawnej i systemu :

Samolot :

Połowy Souls jest głównym priorytetem - jesttylko źródłem pieniędzy płynących do systemu .
System nie wędrować żadnych towarów lub tylko " towar " wirtualny , sztuczne .
Ludzie muszą przyjść do pieniędzy , aby zarobić końcówki .
Jeśli pojawi się napływ ludzi , system się rozpada .

Wysokie lokaty wejściowe, obowiązkowe zbieranie towarów niemożliwymi do sprzedania lub wirtualnych .
Nie ma gwarancji , nie ma możliwości odstąpienia od umowy bez strat.
Rozpad związku - Jeśli przygotowanie kogoś dla pieniędzy , kończąc związek.

Obiecuję ci wysiłku i łatwych zysków .
Biznes MLM :

Głównym priorytetem jestobrót towarów konsumpcyjnych .
System bazuje na rozkładzie szerokiej gamy wysokiej jakości produktów konsumpcyjnych.
Zarabianie każdego, kto jest zaangażowany na wszystkich poziomach . Nikt nie jest z pieniędzy.
Cały system działa niezawodnie nawet jeśli nikt nowy nie był zaangażowany .
Nie jestobowiązkowe gromadzenie dóbr . Minimalne wpisowe pokrywa tylko koszty z najbardziej potrzebnych materiałów i narzędzi .

Gwarancja - okres próbny dla opcji wycofania zwróconej kaucji . Opcja odkupu niesprzedanych towarów .
Jeśli zaprosisz kogoś do co - nic nie ryzykuje , nikt nie przyjdzie do ciebie pieniędzy , nie można zagrozić swój związek .

Nagroda jest tylko za pracę . Nie szybko i niezrealizowane zyski .
Nikt nie może otrzymać w tym tylko ci, którzy go założył .
Kwota dochodu nie zależy od kolejności wpisu. Tych, którzy byli przed mogą zarobić o wiele bardziej niż ten, który wszedł 40 lat temu. Dochód jest wyłącznie od wykonanej pracy . Kalkulacja jest przejrzyste i każdy dokładnie to samo . Ludzie, którzy odnoszą sukcesy w tym biznesie albo żyją z bardzo dobrej dodatkowej pracy jestdużo .

Towary są złej jakości .
W najbardziej uczciwy MLM masz normalną gwarancję. Oznacza to, że jeśli nie zadowolony z produktu możesz go zwrócić i otrzymać zwrot pieniędzy .

Produkt jest przeceniony .

Większość firm są w trudnym otoczeniu konkurencyjnym , więccena jest taka, że ​​trudno byłoby wytrzymał sukces firmy MLM , czy sprzedaż towarów za drogie. Sama cena nie mówi nic . Kiedy mówisz , że można kupić kawę za 1000 koron , poczujesz drogie . Kiedy ci powiem , że jest 100 funtów , to nagle zupełnie inna sytuacja . Jedną z podstawowych zasad produktu jest kompletna ostrości . To ma swoją logikę . Wysoka prędkość w małym opakowaniu towary wymaga bardzo częstych zakupów , podczas gdy skoncentrować się długotrwałe. Koncentrat chroni środowisko - mniej opakowań , mniej transportu , mniej odpadów , itp. Koncentrat jest droższy niż samej ilości konkurencyjnej . Jednak rozcieńczono wodą. Więc jeśli porównywaniu cen , zawsze porównaj ceny jednostkowej w użyciu - jak wiele jest jedna dawka . I tu jest najbardziej oczywiste , że produkty oparte na znacznie tańsze niż ich ulubiony "tanie " marki.

Oczywiście , istnieją inne aspekty , aby porównać ceny . Trudno jest przekonać kogoś , że masz produkt najwyższej jakości z ceną światową jako normalnego produktu z magazynu . Zazwyczaj jest to z pewnością przystępne standard odzwierciedla wymagania produkcji , jakości surowców, intensywności badania badania i produktu , itp. Niektórzy ludzie po prostu lubią płacić za luksusem "marki " na wyłączność , jakości, przyjazne dla środowiska , co do oszczędności wtórnych przewyższają koszty , itp. Każda osoba dodatkowa , jeśli chcesz zaoszczędzić , może stać siępartnerem firmy i kupić wszystkie produkty w cenie hurtowej .
Jeśli zarobił tyle pieniędzy , każdy by to zrobić.

MLM zarabianie pieniędzy , ale nie każdy wie i aktywnie robi robotę. Tak jak pieniądze zarabia wiele innych przedsiębiorstw i nie wszyscy to robią . Ktoś miał nieszczęście nie dostać szansę , ktoś przyszedł i powiedział do niego . To po prostu zarabia pieniądze każdemu, kto ciężko pracuje , jak każdy dobry biznes . Dlaczego warto robić cokolwiek innego, co sprawia, że ​​niedziela każdego ?

Nie może pracować , bo w x -tym piętrze to uczyniły cały świat .
Argument , popularny intelektualiści , uczeni logicy , matematycy , lekarze , realiści , itd. Matematyka jest magia , ale gdy są one zaangażowane w coś, ludzie zapominają matematyki . Wyjaśniając pojęcie działalności wykorzystuje model matematyczny , alerzeczywistość jest oczywiście inna. Każdy człowiek jest niepowtarzalny ,osobowość , że nie można z góry obliczyć . Ponadto każdy, kto wchodzi w ten biznes ma inne ambicje i cele. Żadna grupa nie rosną matematycznie precyzyjny - w postępie geometrycznym . Pomimo , a może właśnie dlatego , że działa świetnie . W rzeczywistości to jest piękne , to jest biznes , a ludzie do ludzi .
Jednak matematyka ma miejsce w biznesie . Można obliczyć dokładną kwotę odszkodowania dla danej liczby osób, w strukturze grupy i poszczególnych obrotów . Pozwala to zaplanować , co daje cele i ustalić plan ich realizacji . To nie jest statystycznie można zaoferować tę okazję do wielu ludzi i wszyscy mówią tak lub nie . Zaledwie dwie odpowiedzi będą reprezentowane . .

Każdy, kto nie musi być fanatycznie entuzjastycznie temat .
To nie jest prawdą . Mimo, że ważne jest, aby uwierzyć w idei i produktów , ale nie powinno nic zdrowego z realistycznego myślenia przesadzić jest bardzo ważne . Kto chce odnieść sukces , musi mieć otwarty umysł , uczyć się i rozwijać zawodowo i osobiście . Kto chce odnieść sukces , musi być ukierunkowane na cel . Wyniki nie zawsze odpowiadają wysiłków . Powinno być aktywne i nie wszystkie ważne rzeczy , które są potrzebne . To jest biznes , tobiznes wszystko to wymaga zimną krew i silną wolę . To musi być w stanie elastycznie reagować na rozwiązywaniu problemów , dostosować się do sytuacji i tendencji na rynku . Czasami trzeba być entuzjastą . Entuzjazm jest zaraźliwy , a czasem kluczem biznes duplikacji . Ale kto chce odnieść sukces , musi być zawsze w każdej chwili wiedzieć , co robi i dlaczego . A fanatycy nie może.
Todrenaż prania .

Być może wydaje się , ale tylko w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Trudno jest zmienić coś w swoim życiu , bez zmiany podejścia i perspektywy. Czy chcesz zmienić coś w swoim życiu , musisz najpierw zmienić swoje myślenie , swoje podejście do życia .
Sam musisz ocenić, czy układ można motywacja przydatne i korzystne .
Tomanipulowanie ludzi.

W dzisiejszym świecie , można próbować manipulować wiele osób czy to podczas oglądania telewizji, jeśli czytasz książki, gazety , słuchając jego przyjaciół , seniorów , itp. , zawsze stoi własny sposób postępowania . Problemem jest to, że ludzie są często manipulowane nieświadomie . Widząwiadomości w telewizji na drugi dzień papuga to, co widzieli , nie zdając sobie sprawy , że ktoś musi być manipulowane . Ludzie często podejmują decyzje na podstawie emocji . Po obejrzeniu planu marketingowego każdego pozytywny nastrój , wszystko do siebie pasuje logicznie . Jeszcze nie wtedy, gdy ludzie decydują śledzić logikę , ale emocje . Jeśliosoba jest pozytywnie nastrojone , wydaje zbyt łatwo . Negatywnie na bieżąco widzi w każdym wydaniu . Udane współpracownik jest w stanie motywować innych ludzi . Wzbudzić w nich pozytywne emocje , które dają ludziom siłę do przezwyciężenia wszystkich trudności . Ludzie są skłonni zapłacić nawet dość duże sumy za to , że jest to wyspecjalizowana firma będzie różne kursy i seminaria pozytywnie manipulują . Którzy nie chcą być manipulowani bronić . Alepytanie brzmi, czy to przyniesie coś dobrego dla innego życia . Ale kto chce mieć duże zmiany na lepsze w swoim życiu , że będzie wdzięczny za pozytywną manipulacji , którą oferuje . To tak jak w sporcie - czasami , aby zobaczyć , jak trener i sprowokować wzbudza sobą i zmotywowani do dołożenia wszelkich starań , to należy pamiętać, że to jest rzeczywiście powszechnie manipulować , aby osiągnąć zwycięstwo.

Ludzie z MLM udawać .
Jak powiedziałem ,podstawą sukcesu są silne relacje . Hipokryzja działa tylko chwilę . Nikt nie jest na stałe w stanie maskować . Tak więcjedynym sposobem, aby wyglądać lepiej jest naprawdę tak być . Ludzie myślą , że członkowie MLM muszą udawać , że są nagle "inni" . Są bardziej zrelaksowany, uśmiechnięty , komunikować się , itp. , oraz że nie jest normalne .. Przyzwoitość , pozytywne działania i zachowania , dobre relacje jest niezbędna. Można bardzo zmienić . Ale to nie działa z dnia na dzień .
Nigdy , jeśli udają się niepowodzeniem.

Opiera się ona na ludzi myśliwskich .
Ludzie są potrzebne dla każdego biznesu . Proszę pokazać mi jedno przedsiębiorstwo , tylko sklep, który zwalnia z ludźmi . Każda firma potrzebuje pracowników, dostawców , klientów i wiele innych osób, które świadczą różnego rodzaju usługi . Jeśli nie chcesz być w kontakcie z ludźmi , nie rozpocząć działalność gospodarczą . Jednym z MLM nie może poszukiwać dostawcy mogą nie poradzić sobie z wszelkimi celnych przywozowych , zasad homologacji , itd. To jeststary firma . On troszczy się o sprzedaży . Tak , na potrzeby ludzi . Aby osiągnąć sukces musisz zebrać wokół siebie zespół zdolnych ludzi . Tak jak w każdym innym rodzaju działalności .

Nigdzie w świecie nie działa.
Co to oznacza ? Jeśli to działa , to po prostu nie istnieje. To działa .
Mieli się na początku łatwiejsze.
Ludzie myślą , że teraz jest to trudne do osiągnięcia sukcesu w MLM . Że na początku , kiedy był "nasycony rynek" to było łatwe . Ale to jestbłąd. Po pierwsze, rynek nie jest jeszcze nasycony i nie będzie długo , oraz te pionierzy , pionierzy , którzy rozpoczęli ten biznes miał do czynienia z wieloma problemami , które istnieją do dziś. Oni dosłownie musiał przejść całą drogę , wszystkie doświadczenia budynek musiał zapłacić za swoje błędy i ślepe zaułki. Dziś dostępne profesjonalne narzędzia , nowe technologie , takie jak Internet , telefonii komórkowej itp. ogromnie ułatwia wiele czynności , itp. Ludzie, którzy nie radzą sobie dzisiaj, raczej nie uda się na początku .

Zdyž wchodzę , patrzę na ludzi .
Ludzie mają fałszywe wyobrażenie , że muszą dać się karteczki w metrze , itp. , i to jest przerażające. Istnieje jednak wiele sposobów, aby rozwijać ten biznes . Gładkie i po prostu muszą być osoby , które znasz , zapytaj . Mówisz: " Mam to i to i ja oferują to i to ", a oni sami zdecydować, czy jest zainteresowany , czy nie. Oczywiście , masz wielką odpowiedzialność . Nie dla ich decyzji , ale jako sposób na ich zapytać . Wiele osób nie udało tylko dlatego, że nie opuszczają i zrobiłem to " po niej. "
Ci, którzy zarabiają poniżej tych na górze .

Innym powszechnym mitem. Interesujące jest to , że ten argument najczęściej używane przez pracowników, którzy mają pracę , aby zarobić prawie zawsze ktoś się nad nim . Czy myślisz , żepraca staje się każdego pracownika , jak dużo pieniędzy faktycznie produkują ? W MLM to prawie jest . Cena towaru jest taki sam dla każdego członka . Wszystkie prowizje są wypłacane z dołu podziału . Tych nadole zarabiać tak samo produkowane . Tylkoreszta drodze. Prawdą jest, że można łatwo zarobić więcej pieniędzy niż osoby nad tobą .
Który sprawia, że ​​MLM , stracić przyjaciół .

Bardzo wrażliwy temat . Dość często określane przeciwników MLM . Bądźmy szczerzy , to może się zdarzyć . Ale prawda jest taka , że jest po wszystkim , w życiu czasami . Czasami okazuje się, żeten, który wyglądał jak przyjaciel był człowiekiem, który miał wspólne interesy , jak to zrobić i jak tylko mają różne interesy , przyjaźń się kończy. Przestać chodzić do gry w piłkę i rozpocząć randki w tenisa , logicznie zmienia krąg znajomych i przyjaciół . Jest również często zdarza się, że tylko znajomi i przyjaciele , ale także rodziny,szansa zobaczenia . Mają różne informacje, różne opinie . Potem przychodzikonflikt . Konfliktu pokazuje tylko , co to za człowiek naprawdę jest . Tylko napięte , sytuacje awaryjne pokazać prawdziwy charakter ludzi . Większość relacji, które następuje końców , prędzej czy później zniknął .

MLM może tylko stracić .
Kiedy człowiek jest głupi albo nieświadomi , stracony na niczym . Jeśli zastosujemy się do podstawowych zasad firmy, nie można stracić . Jest to jedna z nielicznych firm , w którym nic nie ryzykują , gdy wstrzeliwania się firmą z prawie zero kosztów . Brak kosztów obsługi i administracji w odniesieniu do towarów , magazynowania, transportu , itp. do przewidywania wzrostu firmy , niezależnie od czasu i miejsca prowadzenia działalności , bardzo dobre zyski i nieograniczony potencjał wzrostu , itp itd. .

Placówki partnerskie

Przyszłe wymiany linków, ale teraz łączy tylko wersje językowe strony Eurone.
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/pl.png
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/cz.png
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/sk.png