Rejestracja do Eurone

Rejestracja w Eurone jest bezpłatna , nie ma żadnych opłat , płacisz tylko za zamówiony towar . Towary będą przewożone PDP wygodny dom.

Dzięki rejestracji otrzymasz :
Tańsze produkty i sprzedaży marża 20-30 % . Bezpłatne katalogi (katalog jest ważna przez rok , aż do nowego katalogu , nie ma potrzeby inwestować w każdym miesiącu do katalogu ) . Co miesiąc zniżki ulotki w skrzynce pocztowej. Dobrowolna nieodpłatna gwarancja jakości produktu iškolení.100 % 30-dniowy okres , aby powrócić . Możliwość zamówienia w zależności od potrzeb (nie wymuszone wypłaty) i 5 dni w tygodniu w zaciszu swojego domu i na wiele sposobów . Import usług towarów w ciągu 24 godzin od zamówienia do wyznaczonego miejsca kurierską DPD . Płatność w gotówce po otrzymaniu przesyłki. To prowadzi usługi dostawy DPD do lokalizacji określonej przez użytkownika . Możliwość sprzedaży w cenach katalogowych i generować zysk , lub zarejestruj się więcej klientów i sprzedających i otrzymywać prowizję od ich sprzedaży 3-21 % .

Skorzystaj z okazji, aby uzyskać bezpłatny tester perfumowanych środków zmiękczających do tkanin o wartości 259 - CZK i bezpłatne pierwsze zamówienie poprzez rejestrację w wysokości 2.000, - CZK w cenach katalogowych . Tester zawiera próbki wszystkich 25 substancji zapachowych , które zlokalizowane są głównie w ożywieniu , ale także innych produktów w katalogu. Tester jest oprócz podstawowego narzędzia Katalog sprzedaży.

Doradcy klient może :
1 ) zakupu produktów na własny użytek , a zablisko, jak samospotřebitel
Wygodnie z domu + korzystniejszej cenie zakupu .
2 ) sprzedaży produktów po cenach katalogowych . Nie dopuszcza się do sprzedaży produktów do klientów na inne niż stałe
Cennik
Początkowe zakupu produktu jestcena nabycia (cennik ) zatem handlowa
dopłaty w wysokości 20% . Następny miesiąc można go kupić nawet za cenę
25 % lub 30 % niższa . To nie jestrabat od ceny katalogowej ,
ale twój biznes na premię ceny zakupu .
Ceny zakupu , są ustalone w cenniku głównym ( cena, B lub C)

Możliwości współpracy z Eurone :

1 ) Zarejestrowani klienci :
Darmowa rejestracja używasz kupić tańsze zakupy nie jest dopłata w wysokości 20% , 25 % lub 30% . Czy kupić jeden produkt na rok lub nawet cały samochód . Możesz zarejestrować się jako konsultant lub doradca innych klientów . Czy można kupić dla siebie i swoich potrzeb . W przypadku zakupu większej ilości towarów do sprzedaży dala przyjaciół i dziewczyny do ceny katalogowej , otrzymasz natychmiastowe zyski z bezpośredniej sprzedaży 20-30% . Jednak nikt nie zmusza Cię do obowiązkowych abonamentów miesięcznych . Działalność ta nie jest konieczne zł . Płacisz przez obrotów ze sprzedaży całej struktury poniżej Ciebie , prowizje od sieci są wypłacane w postaci towarów ( na zlecenie komisji potrąca opłatę . Na przyjęcie struktury będą takie , jak w przypadku płacenia służbową zakup licencji , aktualizacji statusu niezależnego konsultanta , gdzie prowizje wypłacane są w gotówce co miesiąc.

2 ) Niezależny konsultant :
Czy masz lub może mieć natychmiastowy zysk na sprzedaży osobowych 20-30 % , ale przede wszystkim za pracę, którą wykonujecie swoją strukturę sprzedaży są wyceniane według kolejności prowizji społeczeństwa i jego prowizja wypłacana jest w gotówce . Adobe zł !
Przejrzyj katalog i ocenić, czy jesteś zainteresowany w zakresie , po przeliczeniu dawki na pewno okaże się, że można znacznie zaoszczędzić . Doświadczenie pokazuje, że klienci są zainteresowani nie tylko cena , ale jakość , zdrowie i charakter . Zakres Eurone jest kupienia wszędzie, nawet w najbiedniejszych regionach i dzielnicach kraju . Toosobiste złożenie sprzedawcy na jego staranne przygotowanie produktów i świadomości i wiedzy . Ostrożnie ceny propočítejte mieć sami dojść do wniosku , że nic nie jest tak drogie, jak to wygląda na pierwszy rzut oka . Produkty są skoncentrowane , więc niektóre ceny mogą w pierwszych klientów skrócie daleko, bo w tym momencie sprawę, żecena jest na przykładlitr , ale jak na 8 litrów lub 10 litrów .
 

Placówki partnerskie

Przyszłe wymiany linków, ale teraz łączy tylko wersje językowe strony Eurone.
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/pl.png
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/cz.png
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/sk.png