Ekologia i Eurona

Eurona i jego widok z ekologii :
Podczas procesu produkcyjnego przez Eurone czarny jest maksymalny nacisk na ochronę środowiska . Nie zawierają fosforany, co znacznie obciążenieekosystemu .

Nie zawierają agresywny chlor lub formaldehyd , składniki te są zastępowane ekologicznych składników .
Nie zawierają żadnych wypełniaczy . Nie są i nigdy nie były testowane na zwierzętach . Podczas badania został stworzony przy użyciu mikrokultur tkanek laboratorium . Testowanie metody tkanki mikrokultur jest bardziej obiektywne i bardziej przyjazny dla środowiska .

Składniki Eurone przez Black - karta katalogowa

Chemik środowiska jest wykonany z substancji o szybkiej biodegradacji i nie są testowane na zwierzętach , worki nadają się do recyklingu . Detergenty ekologiczne koncentraty zawierają składniki, które mogą podrażniać skórę i powodować alergie skórne. Dlatego są one odpowiednie do mycia rąk.

Nasze Zdrowie
Środki , które zmywa naczynia , pierze ubrania , oczyścić nasz dom i wreszcie umyć nasze ciało i włosy są przez większość dnia w kontakcie z naszej skóry . Gdy odtłuszczone w konwencjonalnych kompozycjach detergentowych , zawierających zeolity , fosforany i wypełniacze itd. Podczas pracy pot, ługowany te substancje szkodliwe dla skóry i nogi powoduje wiele chorób skóry.
Tak samo jest z mycia naczyń , czy ręcznie lub w zmywarce . Często agresywne substancje chemiczne zawarte w preparatach do mycia naczyń nie może być usunięte poprzez płukanie . I tak to jest z mycia urządzeń sanitarnych , podłóg, polerowanie mebli ...

Nasze środowisko
Społeczeństwa konsumpcyjnego , w którym żyjemy , nie jest zbyt przyjazny dla natury . Jednak są ludzie, którzy chcą kupić produkty, które są mniej szkodliwe dla środowiska . To do każdego z nas , jak bardzo przyczyniają się do ochrony zdrowia naszej planety . Prędzej czy później będziemy mieli wzrost wydajności środowiska . Ilekroć jest mowa o oszczędności i wykorzystania odnawialnych zasobów i recyklingu odpadów należy również podać , jakie zyski przynosi . Mam nadzieję, że uda nam przez te strony przynoszą kosmetyki organiczne i kosmetyki.

Placówki partnerskie

Przyszłe wymiany linków, ale teraz łączy tylko wersje językowe strony Eurone.
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/pl.png
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/cz.png
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/sk.png