Detergenty : co wymaga jego ubrania

Każdy prania wymaga innego podejścia do jego woli . Oprócz uniwersalnych detergentów oferują szereg specjalnych detergentów dla niektórych rodzajów odzieży . Takie produkty można znaleźć pod marką Eurone przez CERN , która obejmuje pełną gamę wszechstronny specjalnych detergentów w proszku, tabletek lub żelu .

Białe i jasne ubrania
WHITE & BRIGHT proszku 2,75 kg
lub 935 g, 70 szt. tabletek

Detergentu na ubrania dla dzieci mają doskonałe umiejętności w usuwaniu plam z jedzenia szczególnie łagodnie obchodzi dla wrażliwej skóry dziecka . Takie właściwości mają Dziecko & wrażliwy, który przeznaczony jest również dla dorosłych o wrażliwej skórze .

Kolor i kolorowe ubrania
COLOR & PASTEL - możesz wybrać
Poza proszku i tabletek, także ciekłym
oznacza .

A co z zasłonami lub luksusowego
BIELIZNA ?
Musisz przeciwnie , największy biel i chronią włókna z pyłu szybko osadnika . Idealna kombinacja proszku do prania lub żelu i odżywka . Zasłony i dodaje do mycia proszek i płyn olśniewającą biel zasłony odżywka wygładza i chroni włókna . Skorzystać z tych promocji i delikatnego mycia luksusowych bielizny.

WEŁNA i DELIKATNE
Jak sama nazwa wskazuje , jest przeznaczony do wełny i tkanin delikatnych . Tutaj można umyć sweter i grzywny bielizna . Wyciąg z Aloe vera zawiera , jest bardzo przyjazny do ubrania i skórę .

Czarne i ciemne ubrania są lepsze niż środki płynne . Otoekspert BLACK & DARK COLORSTABskładnik, który chroni pranie koloru przed blaknięciem .

Wyjątkowy DOWN WASH ( napełniania piór ) , SPORT WASH ( Goretex ) Mycie rąk AGENT ( pranie ręczne w drodze ) i spodnie jeansowe ( Jeans na )

Pod marką Eurone przez Černý znaleźć szeroką gamę specjalnych , przyjaznych dla środowiska detergentów , z których zawsze wybrać najbardziej odpowiednią. Zasoby są wolne od fosforanów , chloru i formaldehydu nie testowane na zwierzętach . Zawierają one opracowane specjalnie składniki i komponenty . Wszystkie zawierają hipoalergiczny wyciąg z Aloe Vera, a także składniki , które chronią urządzenie przed narastania kamienia kotłowego i odplamiacz .


ilość proszku do prania
2,75 kg 100
70 tabletek za 70 4-5 kg prania

Żel Pralnia
1 litra 50
250 ml 10

Przed użyciem detergentów Eurone oczyścić pralkę do naszej czyszczenia ( nr.3013 ) washmachine CLEANER Czasami trzeba rozpocząć czyszczenie ponownie aż będzie czysta .

Placówki partnerskie

Przyszłe wymiany linków, ale teraz łączy tylko wersje językowe strony Eurone.
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/pl.png
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/cz.png
http://kosmetika-drogerie.deni.cz/images/sk.png